منوی دسته بندی

نمایندگی تعمیرات سرور hp در ایران

تعمیر سرور اچ پی

تعمیرات سرور hp

تعمیرات سرور در نمایندگی hp منحصر به سرویس خاصی نیست و تمامی خدمات و تعمیرات مرتبط با این سیستم را شامل می شود. عیب یابی سرور، عیب یابی و تعمیر مادربرد سرور، تعمیرات مشکلات منبع تغذیه و برق سرور، عیب یابی و رفع اشکالات سخت افزاری و نرم افزاری سرور، تعمیرات هارد سرور، رفع کندی سرور و … بخشی از خدمات ارائه شده توسط تکنسین های نمایندگی تعمیرات hp میباشد.

شما کاربران گرامی می توانید با مشاهده هر گونه ناکارآمدی و اختلال در سرورهای خویش با نمایندگی تعمیر سرور hp تماس حاصل فرمایید تا پس از ثبت درخواست، کارشناسان ما جهت رفع اشکالات پیش آمده به محل مورد نظر اعزام شوند. و یا اگر در شهرستان ها میباشید میتوانید از طریق تی پاکس و یا پست سرور خود را برای ما ارسال فرمایید تا در کوتاه ترین زمان ممکن رفع ایراد شده به شما باز گردانیم. دیگر واحدهای تعمیرات hp در بخش زیر معرفی میشوند.

نمایندگی تعمیرات سرور hp

نمایندگی تعمیرات سرور hp

خدمات تخصصی تعمیر سرور در نمایندگی رسمی hp شامل چه مواردی است؟

تعمیر قطعات سرور

یکی از بیشترین مراجعاتی که به واحد پشتیبانی سرور و خدمات نمایندگی اچ پی می‌شود، تعمیر قطعات سرور است. از کار افتادن بعضی از قطعات سرور می‌تواند به قیمت از رده خارج شده خود سرور باشد.

تعمیر فن سرور

خراب شد فن سرور و یا اختلال در کارکرد آن، باعث عدم خروج هوای گرم از داخل سرور به بیرون و در پی آن، داغ شدن قطعات سرور می‌شود.  نتیجه اینکه سرور به صورت ناگهانی یا خاموش می‌شود یا به قول معروف ریست میشود.  همین اتفاق می‌تواند انجام تراکنش های روی سایت و یا جابجایی دیتاهای مهم در شبکه اختلال ایجاد کند. ادمین سرور با اقدام به موقع می‌تواند از دان تایم شدن سرور جلوگیری کند و از کارشناس تعمیر سرور برای بررسی یاری بگیرد. متخصصین نمایندگی سرور اچ پی در این زمینه در کنار شما میباشند.

تعمیر پاور سرور

وظیفه پاور سرور، کنترل ولتاژهای ورودی قطعات داخل سرور مانند مادربورد، هارد، رم،cpu و… را دارد.  پاور سرور، کارایی صحیح و سالم قطعات مختلف را تامین می‌کند. ولتاژ ورودی نامناسب چه بالاتر چه پایین‌تر از حد تعریف شده، میزان برق لازم در مدار برق را فراهم نمی‌کند.

پاورها چه در کامپیوتر و چه در سرور، با ساختار پاور سوئیچینگ خود، ولتاژ برق شهری را به ولتاژهای DC تبدیل کرده و بر اساس میزان نیاز تعریف شده هر قطعه، میزان برق لازم را روانه مدار برق آن می‌کند. به دلیل مهم و حساس بودن قطعات سروری و اطلاعات موجود در سرورها، پاورسوئیچینگ سرور بسیار پیچیده‌تر از سیستم پاور در کامپیوترهاست.

پاور سوئیچینگ سرور در اثر نوسانات برق، نویزهای شبکه، از کار افتادن یو پی اس و… آسیب دیده میشوند. در این صورت، بهترین اتفاق این است که پاور به کلی از کار می افتد و هیچ جریانی وارد سرور نمیشود. اما اگر خرابی پاور به گونه‌ای باشد که مدارات تصمیم‌گیری مختل شوند، ممکن است در تشخیص ولتاژ مناسب مدارهای داخلی به مشکل برخورده و باعث خرابی یا سوختن مدارها و قطعات مختلف و از دور خارج شدن سرور بشنود.

تعمیر پاور سرور، باید حتما توسط متخصص آن انجام پذیرد. تکنسین های سخت افزار شبکه در نمایندگی تعمیرات سرور hp تخصص ویژه در تعمیرات و سرویس قطعات داخلی سرورها دارند،  بنابراین حل این مشکل را میتوانید با خیال راحت به ما بسپارید.

علایم خرابی پاور سرور عبارتند از:

نمایش چراغ سبز چشمک زن، که از نشانه‌های اختلال در ولتاژ ورودی برق میباشد.

پاور هنگام روشن شدن سرور، صدای تق تق می‌دهد و عموما در نهایت روشن نمی‌شود. احتمالا این مشکل از علایم ولتاژ نامناسب ورودی و یا خرابی کنترلرهای ورودی برق باشد.

فن سرور فقط در حالت استندبای میباشد و دور بالا کار نمی‌کند. این مشکل می‌تواند به دلیل ناقص روشن شدن پاوربه وجود آمده باشد.

پاور با قدرت بالا روشن شده بعد از چند دقیقه خاموش می‌شود. فن پاور و هیت سینک باید توسط کارشناسان بررسی شنود.

اگر چراغ نارنجی روی پاور روشن خاموش می‌شود، این مشکل می‌تواند از ولتاژ نامناسب خروجی باشد.

نمایندگی تعمیرات سرور hp

نمایندگی تعمیرات سرور hp

ارتقا سرورHP

همیشه وجود ایراد در سرورHP نیست که شما را متقاعد به کمک گرفتن از متخصص سرور می‌کند.  سخت افزار و نرم افزارهای شبکه و سرور مدام در حال بروزرسانی شدن میباشند. قطعات جدیدتر با فریمور‌های بهتر، مشکلات نسخه‌های قبلی را پوشش می‌دهند، سریعتر شده ‌اند، توان، ظرفیت و کارایی بالاتری دارند. برای داشتن بهترین بازدهی در شبکه و تجهیزات خود و همچنین استفاده از سیستم‌های نرم افزاری به روزتر، ارتقا سرور را همیشه در برنامه خود داشته باشید.

ارتقا سرور ممکن است با هدف های متفاوت همچون سرعت بالاتر، حافظه بیشتر یا توان پردازشی بیشتر انجام شود. یا ممکن است برای استفاده از نرم افزار های مختلف یا رول‌ها ناچار به ارتقا قطعات سرور باشید. در هر صورت کارشناسان خبره نمایندگی تعمیرات سرور hp با میزان نیاز شما و ظرفیت شبکه‌تان، مشاوره لازم برای ارتقا سرور به بهینه‌ترین حالت و تمام خدمات سخت افزاری و نرم افزاری مرتبط با ارتقا سرورتان را به شما کاربران گرامی ارائه خواهند داد.

خدمات نرم افزاری سرور

خدمات نمایندگی تعمیرات سرور hp در ایران در زمینه نصب، تعمیر و ارتقا سرور فقط شامل خدمات سخت افزاری نیست بلکه انواع خدمات نرم افزاری سرور و شبکه را هم شامل می‌شوند. انواع خدمات نرم افزاری سرور HP و شبکه در نمایندگی شامل نصب سیستم عامل، نصب رول‌های سرور HP و تنظیمات آنها، راه اندازی اکتیودایرکتوری و تنظیمات آن، نصب آنتی ویروس و نرم افزارهای تحت شبکه و … است.

نمایندگی تعمیرات سرور hp

نمایندگی تعمیرات سرور hp

ریکاوری و بازیابی اطلاعات سرور

نمایندگی تعمیرات سرور hp شامل خدمات ریکاوری و بازیابی اطلاعات از دست رفته نیز میباشد. بازگردانی اطلاعات از خدمات پرطرفدار در نمایندگی سرور hp است که به بهترین نحو توسط متخصصین ما اجرا می‌شود. بازیابی و ریکاوی دیتای سرور به شدت حساس و پیچیده بوده و به راحتی با دستکاری های ناآگاهانه و جزئی می‌تواند غیر ممکن باشد. برای بازگردانی صحیح و مطمئن دیتای از دست رفته خود به نمایندگی سرور hp مراجعه فرمایید.

سرویس های دوره ای سرور hp

سرورها باید به طور متداول در مدار باشند و خیلی کم پیش می‌آید که سرور hp برای مدتی از مدار خارج شود.  بنابراین از لحاظ سلامت و کارایی باید به صورت دوره‌ای بازبینی شوند. در سرویس‌های دوره‌ای، حداقل هر شش ماه یکبار سلامت قطعات سرور بررسی و تست می‌شود و اگر سخت افزاری نیاز به تعویض، تعمیر یا ارتقا داشته باشد، قبل از وقوع خرابی اساسی انجام می‌شود. توصیه نمایندگی تعمیرات سرور hp به شما مدیران شبکه این است که از خدمات سرور و سرویس دوره ای سرور نمایندگی در این زمینه بهره مندشوید.

گارانتی آرامش! شما میتوانید با آرامش خاطر سرورتان را به ما بسپارید.

یکی از خدمات نمایندگی تعمیرات سرور hp در زمینه پشتیبانی سرور، گارانتی آرامش میباشد. اگر سرور شما دچار عیب یا اختلالی شده باشد با داشتن گارانتی خدمات و قطعات می‌توانید روی تعمیرات سرور خود حساب کنید که البته تمام عیوب سرور، تحت پوشش گارانتی نیست. اگر گارانتی سرور تمام شده باشد، نمی‌توانید از خدمات پس از فروش در حوزه گارانتی استفاده کنید مگر اینکه سرورتان را گارانتی آرامش کرده باشید.

گارانتی آرامش نمایندگی تعمیرات سرور hp برای شما مدیران شبکه این امکان را میدهد که بتوانید از تمام خدمات گارانتی سرور دوباره استفاده نماید.

خدمات شامل موارد زیر میباشد:

مشکلاتی در سرور بروز کرده باشد که شامل گارانتی نباشند.

گارانتی سرور به اتما رسیده باشد

هزینه تعمیر و تعویض قطعات بالا

تهیه قطعات اورجینال مشکل

سرورتان سرویس‌هایی اجرا می‌کند که هر ثانیه خاموش بودن سرور به شما ضرر میرساند.‌

پیدا کردن تعمیرکاری که هم باتجربه باشد هم حرفه‌ای رفتار کند سخت میباشد.

در صورتی که زمان تعمیر سرور زیاد باشد، به سرور جایگزین و امانی نیاز خواهید داشت.

خدمات واحد تعمیرات سرور hp

سرویس دوره ای مراکز داده (Data Center)

مشاوره رایگان جهت پشتیبانی و بروز رسانی قطعات و تجهیزات توسط متخصصین نمایندگی تعمیرات سرور hp

بروز رسانی و ارتقاء سرورهای قدیمی و خارج از رده

رفع مشکلات  و عیب یابی شبکه و سرورهای اچ پی

عیب یابی و رفع مورد از سرورها ، ذخیره سازها و تجهیزات پشتیبان گیری

گارانتی و خدمات پس از فروش سرورهای hp

مشاوره در مورد شیوه تعویض ها و تعمیرهای سخت افزاری قطعات

ارتقاء، تعمیر و نگهداری انواع سرور  های اچ پی

طراحی، اجرا، ارتقاء، نگهداری و رفع ایراد انواع شبکه ها و مراکز داده (Data Center)

نگهداری و سرویس دوره ای شبکه ها (موسسات، سازمان ها و شرکت ها) توسط تکنسین های نمایندگی تعمیرات سرور hp

پشتیبانی از سخت افزارها

نگهداری، ارتقاء، و تعمیرات تخصصی انواع مدل های سرورهای hp

نگهداری و سرویس دوره ای شبکه ها (سازمان ها، موسسات و شرکتها) توسط متخصصین  نمایندگی تعمیرات سرور hp

سرویس دوره ای اتاق سرور (Server Room)

راهکارهای مجازی سازی سرور hp

نمایندگی تعمیرات سرور hp

اخبار سرور hp و دیگر خبرها

همانگونه که می دانید مهمترین ویژگی یک سرویس دهنده پایداری آن میباشد. از همین رو مکان های ویژه ای در سراسر دنیا با نام دیتاسنتر یا همان مرکز داده برپا شده. در این مراکز صدها و هزاران سرور در رک ها ( rack )، کیج ها ( Cage ) و بخش های مختلف جای دارند.

ساختمان دیتاسنتر از بخش های مختلفی مانند اتاق سرور، اتاق کنترل، ژانراتورها، تاسیسات خنک سازی، انبار سخت افزار، اتاق UPS و Battery backup ، اتاق مدیریت شبکه، اتاق نگهداری از وسایل اطفای حریق تشکیل می شود. هر چند که با توجه به نیازها، طراحی و امکانات و زیرساخت برای هر مرکز داده کاملاً می تواند متفاوت باشد.

در هر حال تمامی خدمات و سرویس های مرتبط با بخش های مختلف سرور توسط مخصصن نمایندگی رسمی سرور hp در ایران ارائه می گردد. در صورت نیاز به هر یک از خدمات و سرویس های مرتبط با سرور و قطعات جانبی آن می توانید از طریق راه های ارتباطی ذکر شده در وب سایت با تکنسین های ما در نمایندگی تعمیرات سرور hp تماس حاصل فرمایید.

مقالات سرور hp و دیگر مقالات

در این بخش جدیدترین مقالات سرور hp و دیگر مقالات مرتبط، با با آن برای شما کاربران گرامی به اشتراک بارگزای شده است. تکنسین های ما در نمایندگی تعمیرات سرور hp، مطالبی را در قالب مقالات گردآوری کرده. و از طریق فضای زیر در اختیار شما قرار داده اند. در ارتباط با سرورها بد نیست بدانید که یک سرور جهت تمایز در شبکه جهانی نیاز به یک نام ویژه دارد. درست همانند دنیای واقعی که هر فردی توسط نام خود، از فرد دیگر قابل تشخص می باشد.

از این ویژگی سرورها، با اصطلاح name server یاد می شود. از یگر خصیصه سرورها نوع نرم افزار و سیستم های عاملی است که بر روی آنها نصب می شود. بعنوان مثال، یک وب سایت می تواند بر روی سروری قرار داشته باشد. که سیستم عامل آن ویندوز سرور ۲۰۰۳ باشد. و وب سایت دیگری باشد که بر روی سروری با سیستم عامل  (Linux)نصب شود.

تعدادی از سرورهای رایج و پر کاربرد شبکه عبارتند از:

Communication Server

Communication Server

Computing Server

Mail Server

Proxy Server

Web Server

تعمیرات سرور hp

File Server

Game Server

Database Server

Application Server

Media Server

Print Server

نمایندگی تعمیرات سرور hp

نمایندگی تعمیرات سرور hp

سوالات متداول تعمیرات سرور hp

نمایندگی رسمی تعمیرات hp در راستای حفظ و پیاده‌سازی اصول مشتری‌ مدار خویش، واحد ارتباط با مشتریان را جهت بررسی عملکرد کارکنان، بهره‌مندی از انتقادات و پیشنهادات کاربران گرامی و ارائه مشاوره های مورد نیاز درباره هر یک از محصولات hp راه‌اندازی نموده است. شما کربران عزیز می توانید هرگونه نظر، انتقاد و یا پیشنهاد خود را با ما در میان گذارید. و از این راهرو ما را در ارتقاء سطح کیفی تعمیرات hp همراه کنید.

کادر پشتیبانی مرکز تعمیرات hp، با صبر و شکیبایی پاسخگوی تمامی پرسش‌های شما خواهد بود. بعلاوه شما همراهان گرامی می‌توانید از طریق ارتباط و تماس با این مرکز، درخواست خود را مبنی بر حضور متخصصین تعمیر و سرویس تعمیرات اچ پی در محل از جمله تعمیرات سرور hp- مورد نظرتان را ثبت نمایید. برای برقراری ارتباط با ما در وب‌سایت رسمی این مرکز و در بخش «ارتباط با ما» ذکر شده است. افزون بر این شما می توانید با ثبت پرسش خویش در بخش «پاسخگویی به پرسش ها» سوالات  تخصصی خود را با کارشناسان ما در میان بگذارید. و از دانش تخصصی آنها بهره مند شوید.

نمایندگی hp

در راستای دستیابی به اهداف خویش، نمایندگی hp ضمن توجه به حفظ حقوق کاربران و رعایت اصول مشتری ‌مدارانه، به تجهیز فضایِ سازمان و فراخوانی زبده‌ترین همکارانِ حوزه ترمیم و تعمیر پرداخته و از این راهرو موفق به ارائه بالاترین سطح کیفی خدمات در زمینه فروش و تعمیر محصولات hp گشته شده است.

نمایندگی رسمی سرور hp ارائه دهنده تمامی خدمات مرتبط با فروش و تعمیر دستگاه‌های تولید شده در کمپانی hp اعم از کامپیوتر، لپ تاپ، تبلت، مادربرد، سرور، چاپگر و… است. شما کاربران گرامی می‌توانید با مراجعه به واحد تخصصی هر محصول در نمایندگی hp برای مثال واحد تعمیرات سرور hp از خدمات تخصصی مرتبط با آن بهره‌مند شوید. خدمات تخصصی در نمایندگی hp شما را، از مراجعه به دیگر مراکز بی نیاز میسازد. و تمامی خدمات ضروری و لازم را به شما ارائه میدهد.

mahya

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *