منوی دسته بندی

درباره ما

اکنون در آستانه گسترده شدن عصرتکنولوژی هستیم اکنون نیازمند دستیابی به سرعت بیشتر در ایجاد ارتباط با یکدیگر می باشیم.
ما احساس کارایی را با داشتن امکانات فوق العاده ای که تجهیزات رایانه ای را در اختیارمان قرار داده است بیشتراز قبل درک می کنیم . رایانه با زندگی ما اجین شده است.
با این اوصاف  شرکت رایان دل کوک مفتخر است اعلام نماید که فعالیت تخصصی خود را در زمینه تجهیزات رایانه ای از سال ۱۳۷۷ آغاز نموده و  روند رو به توسعه خود را جهت ارائه انواع تجهیزات رایانه ای موجود در  بازار جهانی به صورت پیوسته ادامه داده است .
برنامه ریزی پشتکار و ارائه کیفیت خوب اینک رایان دل کوک را در مسیری قرارداده است که می تواند قابلیتهای منحصربه فردی جهت ارائه کالا و خدمات خویش در راستای مشتری مداری به همه مراجعه کندگان محترم ابراز دارد .
برخی از خدمات و امکانات شرکت رایان دل کوک به شرح ذیل عنوان می شود :
1- واردات انواع کالا در زمینه صنعت IT  از کشورهای مبداء
۲-ارائه تحویل سیستم های پیشرفته تمامی برندها ،  درخواست و سفارش مشتریان از قبیل نوت بوک، سرور و تجهیزات شبکه با گارنتی رایان دل کوک
۳- سرویس، تعمیر و نگهداری شبکه های اداری ، سازمانی و ارگانهای دولتی
4- فروش انواع پرینتر، پلاتر و ماشین های اداری
5- گارانتی خدمات پس از فروش تمامی برندها در ایران
6-تعمیرات فوق تخصصی لپ تاپ، رایانه، تجهیزات رایانه‌ای با ماشین آلات مدرن
این موارد تنها بخشی از خدمات تخصصی شرکت رایان دل کوک می باشد که به مشتریان محترم ارائه می گردد و این آمادگی را دارد هر روز سطح خدمات کیفیت محصولات خود را ارتقا بخشیده تا بتواند همواره یکی از فعالان به نام و از پیشتازان این صنعت در سطح کشور عزیزمان، ایران اسلامی باشد.
همکاری با شرکت های خصوصی، ارگانها و سازمان های دولتی و همچنین فروش ده ها هزار رایانه، نوت بوک و دیگر تجهیزات رایانه‌ای یک شبکه بزرگ کاربران خانگی، این شرکت را به یکی از بزرگترین مراکز فروش و خدمات پس از فروش محصولات رایانه‌ای در ایران تبدیل نموده است که در اینجا به بخش کوچکی از مشتریان طرف قرارداد این شرکت اشاره می نمائیم.

پشتیبانی نمایندگی اچ پی