منوی دسته بندی

تعمیر سرور اچ پی

021-45102

واحد پشتیبانی ایرانیان اچ پی آماده ارائه خدمات مفیدی در بخش تعمیرات سرور می باشد. خدماتی همچون تعمیر قطعات سرور، به روز رسانی سرورهایی که از رده خارج شده اند، تعمیر فن سرور، برطرف کردن مشکلات ریستارت شدن سرور و مواردی از این قبیل.تکنسین های بخش تعمیرات ایرانیان اچ پی در ابتدا مشکلات نرم افزاری سرور را به طور جامع و کامل مورد بررسی قرار می دهند .

تعمیر سرور hp

تعمیر سرور اچ پی باید به شکل اصولی انجام شود، برای جلوگیری از مشکلات به وجود آمده برای سرور hp این مدل تجهیزات باید به صورت دوره ای مورد بررسی قرار گیرند. از مشکلات رایجی که برای این نوع سیستم ها بوجود می آید داغ کردن آنهاست، داغ کردن سرور بیشتر به بخش فن این دستگاه ها مربوط می شود، در یک سرور ممکن است از چندین فن استفاده شده باشد که وظیفه خنک سازی دستگاه را دارد، چنانچه یکی از فن ها عملکرد مطلوبی نداشته باشد سرور به طور غیر معمول داغ شده و ممکن است ریستارت یا خاموش شود و نیاز به تعمیر فن سرور پیدا کند.

تکنسین های ایرانیان اچ پی علاوه بر تعمیر سرور اچ پی خدمات دیگری نیز انجام می دهند و آن هم سرویس دوره ای سرورهای شما می باشد. سرورها اگر به صورت دوره ای و توسط افراد باتجربه بررسی شوند هرگز دچار مشکل نمی شوند و به همین جهت پیشنهادی که داریم این است که هر چند ماه یکبار و نهایتا سالانه اقدام به سرویس های دوره ای سرور ها نمایید.

 

عیب یابی سرور اچ پی

خدماتی که در شرکت ایرانیان اچ پی برای تعمیر سرور اچ پی انجام می شود:

  • عیب یابی و برطرف کردن مشکلات بوجود آمده برای سرور و شبکه
  • تعمیرات حرفه ای و اصولی تمامی سرورهای مدل hp
  • تعمیر تجهیزات پشتیبان گیری و ذخیره سازها
  • امکان ارسال کارشناس به شهرستان ها و ارئه سرویس های PM
  • سرویس دوره ای سرورها در service room
  • ارتقا و بروزرسانی سرورهای قدیمی hp
  • ارائه مشاوره در زمینه نحوه نگهداری اصولی سرورها
  • سرویس دوره ای تمامی سرورهای اچ پی در بخش های سازمانی و شرکت ها

اغلب سرورهای اچ پی که در بازار ایران وجود دارد شامل گارانتی و خدمات پس از فروش می باشد به همین جهت اگر مشکلی برای هر یک از قطعات این تجهیزات به وجود بیاید شما بدون پرداخت هزینه می توانید اقدام به تعمیر آن نمایید.

نمایندگی های فعال زیادی در شهرهای ایران وجود داشته که تماما در بخش تعمیر سرور اچ پی فعالیت دارند بنابراین اگر مشکلی برای سرورهای شما به وجود آمد جای هیچ نگرانی نیست و کاری که در این مواقع باید انجام دهید ارتباط تلفنی با همکاران ایرانیان اچ پی می باشد.

تکنسین های بخش تعمیرات ایرانیان اچ پی در ابتدا مشکلات نرم افزاری سرور را به طور جامع و کامل مورد بررسی قرار می دهند و چنانچه مشکل مورد نظر برطرف نشد اقدام به تعمیر سخت افزاری آن می کنند. اگر مشکلی برای سرورهای اچ پی شما همراهان عزیز به وجود آمده است جای هیچ نگرانی نیست زیرا بیش از 70% مشکلات به وجود آمده با ارتقا نرم افزاری برطرف می شود و هزینه تعمیر آن بالا نمی باشد.

خدمات تعمیر سرور اچ پی

همانطور که می دانید سرورها محل نگهداری و تبادل اطلاعات فوق العاده حساس و مهم هستند به همین خاطر سعی کنید تعمیر آن را به دست اشخاصی بسپارید که در این زمینه مهارت کافی دارند. به طور کلی تعمیر سرور اچ پی زمان زیادی نمی برد. کارشناسان ایرانیان اچ پی سرعت پیشبرد کار را افزایش داده و همواره در تلاشند تا بتوانند در سریع ترین زمان ممکن اقدام به تعمیر سرور اچ پی نمایند.

ما کم ترین هزینه را برای تعمیر سرور hp  یا ارتقای سرور به شما پیشنهاد می دهیم به همین جهت با اطمینان خاطر می توانید سیستم های منسوخ سرور خود را به صورت نرم افزاری و سخت افزاری از طریق مرکز ما ارتقا دهید.

ارتقا و بروزرسانی سرورهای قدیمی اچ پی

بسیاری از مشکلاتی که برای تعمیر سرور اچ پی از جانب مشتریان عزیز عنوان می شود بخاطر بروز نبودن سیستم سرور می باشد. سرورهای قدیمی ممکن است کارایی لازم در دنیای امروز را نداشته باشند که در این صورت نیازی به تعویض سرورها نیست و تنها باید ارتقا پیدا کنند.

قطعات قدیمی که در سرورها استفاده شده است از فریم ورهای جدید پشتیبانی نمی کند و ایراداتی برای آنها بوجود می آید، برای تجربه بازدهی بهتر از سرورها، سعی کنید نرم افزار شبکه و همچنین قطعات سرور را به روز نگه دارید، برای این کار می توانید از تکنسین های ایرانیان  hpکمک بگیرید.

 از دلایلی که باعث می شود ما به فکر ارتقای سرور باشیم، سرعت پایین، حافظه کم، استفاده از برخی نرم افزار و رول ها می باشد. آن دسته از سرورهایی که ارتقا یافته اند سرعت بالاتری دارند و ما هرگز با مشکلات کمبود حافظه مواجه نخواهیم شد. اگر سرورهای شما دچار مشکل شده اند می توانید درخواست تعمیر آن را از طریق شرکت ما ثبت نمایید، پس از آن کارشناسان ما سرور را مورد بررسی و نیازسنجی قرار می دهند و همچنین ظرفیت شبکه را نیز بررسی خواهند کرد. در صورتی که سرور شما بخاطر قدیمی بودن مشکل داشته باشد پیشنهاد ارتقای آن به شما داده می شود. در صورت تایید، سخت افزار و نرم افزار سرور شما با هزینه مناسب ارتقا خواهد یافت.

پس از ارتقای سرورهای hp، شما می توانید تجربه بهینه و عالی از این تجهیزات داشته باشید.

تمامی سرورهای خانگی و سازمانی باید به صورت اصولی نصب و راه اندازی شده‌اند و پس از آن سرویس های دوره ای آن به طور مرتب باید انجام شود. برخی از مدل های سرور اچ پی که با پسوند HP DL شناخته می شود عبارتند از: G2, G3, G4, G5, G6, G7, G8, G9, G10 که هم تعمیر و هم ارتقا داده می شوند.

علاوه بر سرورهایی که ذکر شد نوع دیگری از سرورهای اچ پی در بازار وجود دارد که با پسوند HP ML شناخته شده و شامل مدل های: G2, G3, G4, G5, G6, G7, G8, G9 می باشد. این مدل از سرورها نیز گاها نیاز به تعمیر و ارتقا دارند که تماما توسط تکنسین ایرانیان اچ پی انجام می شود.

بازیابی اطلاعات سرور hp

خدماتی که در ایرانیان اچ پی ارائه می شود محدود به تعمیر سرور اچ پی نبوده بلکه بازیابی اطلاعات سرورها را نیز شامل می شود. این نوع تجهیزات محل نگهداری و تبادل اطلاعات مهم هستند که در برخی از مواقع ممکن است برای اطلاعات موجود بر روی سرور، مشکل به وجود آید و از بین بروند در این صورت اطلاعات از دست رفته باید ریکاوری یا بازیابی شوند که کارشناسان ایرانیان اچ پی این کار را به طور دقیق انجام خواهند داد.

تعمیر سرور اچ پی شامل بازیابی تمامی اطلاعات از دست رفته می شود، خدمات تخصصی بازیابی اطلاعات به بهترین شکل ممکن از طرف کارشناسان ما انجام شده و اگر اطلاعات موجود بر روی سرورهای شما از بین رفته جای هیچ نگرانی نمی باشد زیرا تکنسین های ما به روش های پیچیده اقدام به بازیابی اطلاعات شما خواهند کرد.

 

برای بازیابی اطلاعات دیتای سرورها حتما باید از افراد مطمئن کمک بگیرید، برخی از اطلاعات سازمان و یا شرکت شما حساس بوده و نباید انتشار پیدا کنند. شرکت ما همیشه در تلاش بوده تا بتواند از تکنسین های خبره و بااعتماد بهره بگیرد به نحوی که اعتماد شما همراه عزیز را جلب نماید و به همین جهت شما با اعتماد کامل می توانید برای بازگردانی اطلاعات، حساب ویژه ای بر روی ایرانیان اچ پی باز کنید.

 

تعمیر سرور اچ پی به صورت نرم افزاری و سخت افزاری

 بسیاری از مشکلات به وجود آمده برای سرور مربوط به نرم افراز سیستم می شود، در این صورت ممکن است سرور شما خاموش شده و یا ریستارت شود. به طور معمول مشکلات نرم افزاری به وجود آمده برای سرورهای اچ پی با هزینه کم و همچنین سرعت بالاتری برطرف می شوند. کارشناسان تعمیر سرور اچ پی در ابتدا مشکلات نرم افزاری سیستم را مورد بررسی قرار می دهند و در صورتی که مشکل رفع نشد اقدام به تعمیر سخت افزاری سرور می کنند.

اگرچه تعمیر سرور اچ پی بیشتر به صورت نرم افزاری انجام شده اما در برخی مواقع ممکن است برای قطعات داخلی سرور مشکل به وجود آمده باشد. از رم ها گرفته تا هارد، سی پی یو، فن ها، پاور و هر قطعه دیگری که در بخش داخلی سرور قرار گرفته است.

قطعات سرور باید به طور دقیق کار کنند، در صورتی که یک قطعه کارایی صحیح نداشته باشد سرور دچار مشکل شده و حتما باید بررسی شود تا از بروز مشکلات جدی تر کاسته شود.

تمامی سرورها با برق DC شهری کار می کنند، در برخی مواقع نوسانات برقی و یا عدم استفاده از محافظ برق، ممکن است قطعات مادربرد دچار مشکل شده که در این صورت باید با نمونه جدید تعویض شود. از مشکلات رایجی که برای سرورها به وجود می آید مربوط به پاور دستگاه می شود، این قطعه حساسیت بالایی داشته و باید انرژی برق را به شکل از پیش تعریف شده در اختیار مدار داخلی قرار دهد.

مشکلاتی که برای پاور سرور بوجود می آید تنها بخاطر نوسانات برقی یا نویزهای شبکه نبوده بلکه در برخی مواقع عملکرد نادرست UPS می تواند در سیستم سرور اختلال ایجاد کند.